3 kamu kuruluşuna 1360 kişi alınacak

Gelir Yönetimi Başkanlığı, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu ile TÜBİTAK Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsünde vazife yapmak üzere 1360 kişi istihdam edilecek.

3 kamu kuruluşuna 1360 kişi alınacak
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.12.2023
0
A+
A-

3 kamu kuruluşunda 1360 kişi istihdam edilmesine ait ilanlar, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Buna nazaran, Gelir Yönetimi Başkanlığı imtihanla 1271 gelir uzman yardımcısı alacak. Adaylar müracaat sırasında öncelik sırasına nazaran 5 ili tercih edebilecek. Müracaatlar 15 Nisan’da başlayacak ve 25 Nisan Perşembe günü sona erecek.

Kurum tıpkı vakitte 50 devlet gelir uzman yardımcısı istihdam edecek. İmtihana ön müracaatlar 7-13 Mart’ta, sonuncu müracaatlar ise 22-28 Mart’ta alınacak.

Her iki işe alım için giriş imtihanları yazılı ve kelamlı olmak üzere iki evrede yapılacak.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI’NA UZMAN VE DENETÇİ ALINACAK

Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu da 8 denetçi ve 29 uzman işçi alımı gerçekleştirecek. Adaylar imtihana kurumun internet sitesinden (http://www.tkdk.gov.tr) elektronik müracaat yapacak. Müracaatlar 29 Aralık’ta başlayacak ve 7 Ocak’ta sona erecek.

TÜBİTAK’ın Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsünde vazife yapmak üzere 2 işçi istihdam edilecek. İş müracaatları https://kariyer.tubitak.gov.tr üzerinden 3 Ocak’a kadar yapılabilecek.

KAYNAK: AA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.