Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Alım İlanı

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünden

Meslek Yüksekokulumuzun aşağıda belirtilen programlarına 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim elemanları Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve esaslar Hakkında Yönetmeliğin” ilgili maddeleri uyarınca Öğretim Görevlisi alınacaktır.

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Alım İlanı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 15.12.2023
1
A+
A-

Adayların 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıması  gerekmektedir.

İlan edilen kadrolara müracaat edecek adayların aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne şahsen/posta ile müracaat etmeleri gerekmektedir, internet üzerinden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Postadaki gecikmeler ve ilanda belirtilen süreler içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır.

Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar Meslek Yüksekokul Müdürlüğüne ulaşması gerekmektedir. (Postadaki gecikmelerden Meslek Yüksekokulumuz sorumlu değildir.).
Onaylı istenen belgelerin, Noterden veya Resmi Kurumlarca “Aslı Gibidir” yapılarak onaylanması gerekmektedir.

Öğretim Görevlisi İçin Gerekli Belgeler:
1
. Başvurdukları Programı belirten ıslak imzalı dilekçe (www.adiguzel.edu.tr adresinde mevcut).
2. Özgeçmiş (YÖK formatında).
3. Nüfus Cüzdan Fotokopisi.
4. Bir Adet Vesikalık Fotoğraf (Son altı ay içinde çekilmiş).
5. Onaylı Lisans, Yüksek Lisans Mezuniyet Belgesi (Diplomanın aslı veya ıslak imzalı mühürlü sureti yâda e-Devlet üzerinden alınan mezuniyet belgesi).
6. Lisans ve Yüksek lisans transkriptlerinin aslı yâda ıslak imzalı mühürlü sureti.
7. Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge (Terhis, tecil, muaf).
8. Adli Sicil Belgesi.
9. Lisans/Lisansüstü öğrenimlerini yurt dışında tamamlayan adaylar için, Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış denklik belgesinin aslı veya ıslak imzalı mühürlü sureti.

Resmî Gazete’de Yayım Tarihi : 15.12.2023
Son Başvuru Tarihi : 29.12.2023
Ön Değerlendirme Tarihi : 02.01.2024
Giriş Sınavı Tarihi : 04.01.2024
Sonuç Açıklama Tarihi : 08.01.2024
Sonuçların Açıklanacağı İnternet Adresi : www.adiguzel.edu.tr

Başvuru Adresi : (Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu) Yenişehir Mahallesi Barajyolu Caddesi Çağlayan Sokak No: 18 Ataşehir/İSTANBUL
Açıklama: Ön değerlendirme ve kesin sonuçlar Meslek Yüksekokulumuz web adresinde (www.adiguzel.edu.tr) yayınlanacak olup bu aynı zamanda tebligat niteliğinde olacaktır, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. 

BÖLÜMPROGRAMYDS/ DENGİÜNVANKADRO SAYISIÖZEL ŞARTLAR
Ulaştırma HizmetleriSivil Havacılık Kabin HizmetleriYabancı Dil Şartı Aranmaz1Lisans mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla Kabin Ekibi Üyesi olarak en az 5 (beş) yıl tecrübe sahibi olmak, Eğiticinin Eğitim sertifikalarına sahip, Temel Eğitim programı kapsamında teorik ve uygulamalı derslerde görev yaparak kabin ekibi eğitmeni olmak.
Öğretim Görevlisi
Tıbbi Hizmetler ve TekniklerOptisyenlikYabancı Dil Şartı AranmazÖğretim Görevlisi1Optisyenlik önlisans mezunu olup, herhangi bir programda lisans mezunu olmak ve herhangi bir programda tezli yüksek lisans yapmış olmak, belgelendirmek kaydıyla önlisans mezuniyeti sonrasında optisyenlik alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.