Dünyaca ünlü marka Johnson & Johnson’dan İsrail’e destek! ‘Hepsini öldürün’

ABD’li ilaç şirketi Johnson & Johnson’ın Lider Yardımcısı Sam Maldonado, İsrail’in Gazze’de sürdürdüğü katliama açık açık dayanak verdi.

Dünyaca ünlü marka Johnson & Johnson’dan İsrail’e destek! ‘Hepsini öldürün’
REKLAM ALANI
Yayınlama: 26.12.2023
0
A+
A-

ABD’nin sponsorluğunda 80 gündür 21 bine yakın sivili katleden İsrail’e skandal takviyeler sürüyor. ABD’li ilaç şirketi Johnson & Johnson’ın Lider Yardımcısı Sam Maldonado, toplumsal medya üzerinden katliam daveti yaptı.

“HEPSİNİ ÖLDÜRÜN”

Daha evvel Gazze kasabı Netanyahu’nun katliam daveti yaptığı “Kutsal kitabımız diyor ki Amalek’in sana yaptıklarını hatırlamalısın. Artık git, Amaleklilere saldır. Onlara ilişkin her şeyi tümüyle yok et, hiçbir şeyi esirgeme. Bayan erkek, çoluk çocuk, öküz, koyun, deve, eşek hepsini öldür.” alıntısını tekrarlayan Maldonado, ‘Hepsini öldürün’ dedi.

MALDONADO’DAN FİLİSTİNLİLERE YÖNELİK SKANDAL İFADELER

Gazze’de yapılan katliama açık açık dayanak veren Maldonado, toplumsal medyada yaptığı bir yorumunda Filistinlilere yönelik skandal tabirler kullandı. “Eğer durum böyleyse, bombalamanın neden bu türlü olduğunu artık anlıyorum. Hepsini öldür!!!” dedi.

“BİBİ’NİN FİLİSTİNLİLERLE İLGİLİ OLARAK RAB’DAN ALDIĞI EMİRDİR”

İsrail’in vahşeti sürdürmesini istediğini de belirten Maldonado, “… İncil’de (1 Samuel 15:3) İlah İsrail’e şunu emretti: ‘Şimdi gidin ve tüm Amalekli ulusunu – erkekleri, bayanları, çocukları, bebekleri, sığırları, koyunları, keçileri, develeri ve eşekleri – büsbütün yok edin.’ Bu tahminen de Bibi’nin Filistinlilerle ilgili olarak Allah’tan aldığı buyruktur.” tabirlerine yer verdi.

JOHNSON & JOHNSON İÇİN BOYKOT DAVETİ YAPILDI

Skandal paylaşıma toplumsal medyada reaksiyon yağarken Johnson & Johnson içinse ‘boykot’ davetleri yapıldı.

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.