Hasan Arat duyurdu! “Çok kısa müddette açıklayacağız”

Yeni teknik yönetici hakkında açıklamalarda bulunan Beşiktaş Lideri Hasan Arat, “Görüştüğümüz hocalar var. Çok kısa müddette açıklanacaktır.” dedi.

Hasan Arat duyurdu! “Çok kısa müddette açıklayacağız”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.12.2023
0
A+
A-

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, flaş bir teknik yönetici açıklaması yaptı.

A Spor’a konuşan Hasan Arat yaptığı açıklamada, “Bizim kendi tabirimiz olmadan ortaya çıkan isimlerin konuşulmasına çok prestij etmemek lazım. Haklı olarak birçok alternatifi konuşuyor medya. Görüştüğümüz hocalar var. Çok kısa müddette açıklanacaktır. Bu bilgiyi bizden duymanız gerekiyor. Yakındır, çok uzak değil, yakın vakitte bir açıklama yapılacaktır.” dedi.

İstek Çalımbay’ın açıklamalarına değinen Arat, “Rıza Hocamız değerlimizdir, efsanemizdir, unutulmaz kaptanımızdır. Beşiktaş, İstek Hoca’yı tartışmaz. Profesyonel bir ayrılıktır. Gönülde ayrılık mümkün değildir. Bu süreksiz bir ayrılıktır.” şeklinde konuştu.

TRANSFER AÇIKLAMASI

Transferle ilgili konuşan Hasan Arat, “Transfer haberleri de çok olağan. Birçok oyuncu gündemde. Bütün bunlar, transfer tarihi başlar başlamaz duyacaksınız. Çok değerli sakatlarımız var. Onları rehabilite etme imkanımız var. Antrenörümüz olacak. Antrenörün belirlenmesiyle birlikte hareket planı yerine getirilecektir. Beşiktaş’ın süreksiz ıstırabı bir gerçektir lakin Beşiktaş bu badirelerin altından çabuk kalkacaktır. Topluluğumuz, bu ıstırapların üstünden gelecektir.” ifadelerini kullandı.

Takım dışı kalan oyuncular için konuşan Beşiktaş Lideri Arat, “Bu sportmenler, kontratlı atletlerimiz. Antrenörümüz gelince bu kararı değerlendirecektir. Bu atletlerle çalışmaya devam edeceğiz. Kararı, yeni gelen antrenörümüz verecektir. Samet Aybaba ve Feyyaz Uçar çok önemli çalışmalar yapıyor. Sakat ve dışarıda idman yapan oyuncularımızın dönmesini yeni antrenörümüz verecektir. Antrenörümüz aşikâr olur olmaz kararı en kısa sürede bildireceğiz.” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.