Kuruluş Osman 142.bölüm fragmanı: Hakikat su üstüne çıkıyor! Hiçbir şey bilinmeyen kalmayacak

ATV’nin rekortmen dizisi Kuruluş Osman 142.bölüm 2.fragmanında Osman Beyefendi ile Karacelasun ortasında savaş başlarken, Üstat Gera’nın gerçek kimliği gün yüzüne çıkar.

Kuruluş Osman 142.bölüm fragmanı: Hakikat su üstüne çıkıyor! Hiçbir şey bilinmeyen kalmayacak
REKLAM ALANI
Yayınlama: 26.12.2023
1
A+
A-

ATV ekranındaki beşinci döneminde da reytinglerin doruğunda yer alan ve izleyiciden büyük ilgi gören ‘Kuruluş Osman’ın 27 Aralık Çarşamba akşamı 20:00’de yayınlanacak olan 142.bölümünde Osman Beyefendi; Karacelasun’la çatışırken, Yakup Beyefendiler ise Holofira’yı teyzesi Olivia’dan istemeye sarfiyatlar.

BEYLER, KARACELASUN’A KARŞI!

Orhan, Alaeddin ve Mehmet Beyefendiler; Karacelasun’a karşı var güçleriyle savaşırlar. Karacelasun’un üstünlüğü nasıl kırılacaktır?

ÜSTAT GERA İÇİN YOLUN SONU MU GELİYOR?

Osman Beyefendi, takas probleminde Yakup Bey’e kimin akıl verdiğini sorgular. Oklar, Ayhan Ağa’yı göstermektedir. Osman Bey’in içine düşen kuşku onu hakikate nasıl götürecektir? Üstat Gera’nın gerçek yüzü nasıl ortaya çıkacaktır?

YAKUP BEYEFENDİ VE MEHMET BEYEFENDİ ORTASINDA NELER YAŞANACAK?

Yakup Beyefendi, Mehmet’in düştüğü tuzağı büyük zayıflık olarak görmektedir. Bu zafiyetin bedelini nasıl ödetecektir?

OSMAN BEY’İN İNTİKAMI!

Osman Beyefendi, şehitlerinin intikamını almak için Karacelasun’la karşı karşıya gelir. Osman Beyefendi ve Karacelasun’un çarpışması nelere sebep olacaktır?

GONCA HATUN VE ALAEDDİN BEYEFENDİ YÜZLEŞİYOR!

Gonca Hatun ve Alaeddin Beyefendi yüzleşir. Ancak Gonca, Alaeddin’in beklediği yanıtı vermemiştir. Alaeddin ise Gonca’ya inanmaz. Alaeddin artık ne yapacaktır?

HOLOFİRA’NIN TEYZESİ OLIVIA GELİYOR!

Yakup Bey’ler Holofira’yı teyzesi Olivia’dan isterler. Holofira’nın isteği var mıdır? Olivia ve Holofira’nın karşılığı ne olacaktır?

ORHAN BEYEFENDİ ARTIK NE YAPACAK?

Mehmet’in Holofira’yı istemeye gittiğini öğrenen Orhan küplere biner. Orhan artık ne yapacaktır?

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.