Yavaş’ın eski başdaanışmanından CHP’ye: Cumhurşyeti kuran değil vuran parti…

CHP’li Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş’ın başdanışmanı olarak vazife yapan ve geçtiğimiz ekim ayında misyondan alınan Servet Avcı, TBMM’de terörü kınama bildirisine imza atmayan CHP’ye çok sert reaksiyon gösterdi.

Yavaş’ın eski başdaanışmanından CHP’ye: Cumhurşyeti kuran değil vuran parti…
REKLAM ALANI
Yayınlama: 26.12.2023
1
A+
A-

Terör örgütü PKK’nın Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde düzenlediği hain taarruz sorası 12 Mehmetçik şehit düştü.

TBMM’de PKK terörünü kınamaya ait hazırlanan ortak bildiriye terör sevici DEM Parti ve CHP imza atmadı.

Mansur Yavaş’ın 2015 yılından beri yanında olan lakin ekim ayında vazifeden aldığı başdanışmanı Servet Avcı, CHP’nin terör sevici DEM Parti ile olan ortak tavrına reaksiyon gösterdi.

Avcı, köşe yazsısında CHP’ye ait “Cumhuriyeti ‘kuran’ parti artık cumhuriyeti ‘vuran’ parti oldu” kelamlarını kullandı.

“CHP’nin ortak bildiriye imza atmayıp, kendi hazırladığı ‘gecikmeli’ bildiride PKK’nın ismini zikretmemesi tesadüf değildir” diyen Servet Avcı, yazsısında şu kelamlara yer verdi:

İsimlerini verdiğimiz PKK/HDP sempatizanı, Aposever bireylerin ülkenin değişik vilayetlerinden milletvekili yapılarak CHP sıralarından Meclis’e sokulması ve parti içinde ‘nöbetçi HDP’ oluşturulması tesadüf değildir.

Altını tekraren çizdik: Cumhuriyeti ‘kuran’ parti, artık cumhuriyeti ‘vuran’ parti olma yolunda ilerliyor ve bu yürüyüş, Ortadoğu’yu da tekrar şekillendirmek isteyen global iradenin elinde, ulusal devleti tahrip edecek planlı bir yürüyüştür!

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.